anasayfa ürünler projeler hakkımızda haberler iletişim

Yönetici Grubu Toplam (6) adet ürün bulundu

Yıldız Ofis Mobilyası'nın üretmiş olduğu yönetici grubu ürünlerini incelemektesiniz. En kaliteli ve en modern tasarımlarla yönetici grubu ürünlerimizi siz değerli yöneticilere sunmaktan gurur duyarız. Modern ve çağdaş yönetici masaları ve yönetici ofis mobilyaları istiyorsanız eğer, mutlaka ürünlerimizi inceleyiniz. Size uygun ürünü bulduktan sonra hızlıca bizden teklif isteyebilirsiniz.

Complex Makam Takımı | Teklif Listesine Ekle

Üst tablası mdf üzeri doğal ahşap kaplama olup paslanmaz metal sac ve suni deri kaplama sümen ile kombine edilmiştir. Taşıyıcı konstrüksiyon yapısı mdf üzeri suni deri kaplama olarak tasarlanmıştır. Masa ve etajer üzerinde kullanılan tüm aksesuarlar ithal avrupa menşeili hafele markalıdır. Etajer ünitesine monte edilmiş kablo çıkış ve kontrol sistemi mevcuttur. Ürün tasarımında kullanılan materyaller proje içeriğine göre değiştirilebilmekdedir.

Whiteness Makam Takımı | Teklif Listesine Ekle

Ürünün ahşap kısımları mdf üzeri lake boya ve mdf üzeri doğal ahşap kaplama ile oluşturulmuştur. Masa üzerinde kablo çıkış ve kontrol ünitesi mevcuttur. Masanın üst yüzeyinde suni deri kaplama sümen uygulaması yapılmış olup bu yapı içine gizli raylı mekanizma ile kontrol edilebilen kalemlik ünitesi monte edilmiştir. Ürün içeriğinde kullanılan tüm aksesuarlar ithal avrupa menşeili hafele markalıdır. Ürün tasarımında kullanılan materyaller proje içeriğine göre değiştirilebilmekdedir.

 
Novus Makam Takımı | Teklif Listesine Ekle

Ürünün ahşap kısımlarının tamamı mdf üzeri doğal ahşap kaplama ile oluşturulmuştur. Ürün tasarımında masa-ayak, masa etajer ve perde-ayak birleşimlerinde özel tasarım alüminyum ekstrüzyon metal bağlantı aparatları kullanılmıştır. Masa ve etajer üzerinde kullanılan tüm aksesuarlar ithal avrupa menşeili hafele markalıdır.Ürün tasarımında kullanılan materyaller proje içeriğine göre değiştirilebilmekdedir.

Soft Makam Takımı | Teklif Listesine Ekle

Ahşap kısımları mdf üzeri doğal ahşap kaplama ve parlak lakedir. Özel tasarım metal aksesuarlar kullanılmıştır.

Fix Makam Takımı | Teklif Listesine Ekle

Ahşap kısımları mdf üzeri doğal ahşap kaplama ve parlak lakedir. Özel tasarım krom kaplama metal aksesuarlar kullanılmıştır.

 
 

SOSYAL MEDYA

Facebook
Twitter
Google

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Headoffice & Show Room
Kagithane Cad. No:23
Çağlayan - Istanbul
T: +90 212 295 48 97

E-HABER ÜYELİĞİ

Ekle    Çıkart
Copyright © Yıldız Ofis Büro Mobilyaları & Office Furniture