anasayfa ürünler projeler hakkımızda haberler iletişim

Toplantı Masaları Toplam (4) adet ürün bulundu

Yıldız Ofis Mobilyası'nın üretmiş olduğu toplantı masaları ürünlerini incelemektesiniz. En kaliteli ve en modern tasarımlarla toplantı masaları ürünlerimizi siz değerli yöneticilere sunmaktan gurur duyarız. Modern ve çağdaş toplantı odaları yapmak ve toplantı odaları mobilyaları istiyorsanız eğer, mutlaka ürünlerimizi inceleyiniz. Size uygun ürünü bulduktan sonra hızlıca bizden teklif isteyebilirsiniz.

Whiteness Toplantı Masası | Teklif Listesine Ekle

Ürünün ahşap bileşenleri mdf üzeri doğal ahşap kaplamadır. Kablo çıkış ve kontrol ünitesi mevcuttur. Ürün üzerinde kullanılan tüm aksesuarlar ithal avrupa menşeili hafele markalıdır. Ürün tasarımında kullanılan materyaller ve ölçüler proje içeriğine göre değiştirilebilmekdedir.

Yıldız Toplantı Masası | Teklif Listesine Ekle

Ürünün ayakları özel tasarım ve imalat paslanmaz çeliktir. Ahşap kısımları melamin, laminat, lake ve doğal kaplama olarak istenilen renkte üretilebilmektedir. Kablo kanal sistemi mevcuttur.

Ebony Toplantı Masası | Teklif Listesine Ekle

Ürünün ahşap bileşenleri melamin ve mdf üzeri ithal laminat kaplama materyallerinden oluşturulmuştur. Kablo çıkış ve kontrol ünitesi mevcuttur. Ürün üzerinde kullanılan tüm aksesuarlar ithal avrupa menşeili hafele markalıdır. Ürün tasarımında kullanılan materyaller ve ölçüler proje içeriğine göre değiştirilebilmekdedir.

 
Diagonal Toplantı Masası | Teklif Listesine Ekle

Ürünün ahşap bileşenleri üst tabla melamin ve mdf üzeri ithal laminat kaplama alt konstrüksiyon ve ayaklar mdf üzeri lake boya materyallerinden oluşturulmuştur. Kablo çıkış ve kontrol ünitesi mevcuttur. Ürün üzerinde kullanılan tüm aksesuarlar ithal avrupa menşeili hafele markalıdır. Ürün tasarımında kullanılan materyaller ve ölçüler proje içeriğine göre değiştirilebilmekdedir.

 

SOSYAL MEDYA

Facebook
Twitter
Google

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Headoffice & Show Room
Kagithane Cad. No:23
Çağlayan - Istanbul
T: +90 212 295 48 97

E-HABER ÜYELİĞİ

Ekle    Çıkart
Copyright © Yıldız Ofis Büro Mobilyaları & Office Furniture