anasayfa ürünler projeler hakkımızda haberler iletişim

Yönetici Koltukları Toplam (6) adet ürün bulundu

Yıldız Ofis Mobilyası'nın üretmiş olduğu yönetici koltukları ürünlerini incelemektesiniz. En kaliteli ve en modern tasarımlarla yönetici koltukları ürünlerimizi siz değerli yöneticilere sunmaktan gurur duyarız. Modern ve çağdaş yönetici koltukları ve yönetici ofis mobilyaları istiyorsanız eğer, mutlaka ürünlerimizi inceleyiniz. Size uygun ürünü bulduktan sonra hızlıca bizden teklif isteyebilirsiniz.

Toro Makam Koltuğu | Teklif Listesine Ekle

İthal avrupa menşeili makam koltuğu toronun sırt ve oturma kısımları kumaş, suni veya hakiki deri kaplama yapılabilmektedir. Ahşap kısmı mobilyanıza uyumlu ceviz renginde veya düz renk olarak siyah ve beyaz alternatifleriyle sipariş verilebilmektedir. Yüksek ergonomisiyle rahatlık sağlarken özel tasarım mekanizmaları sayesinde koltuğunuzu istediğiniz pozisyonda kullanabiliyorsunuz. 

Sedna Yönetici Koltuğu | Teklif Listesine Ekle

Sırt ve oturma kısmı kumaş, suni veya hakiki deri olarak istenilen renge üretim yapılabilmektedir. Alüminyum sabit kol, alüminyum yıldız ayak ve ayarlı mekanizma ile üretilmektedir.

File Plus Yönetici Koltuğu | Teklif Listesine Ekle

Sırt ve oturma kısmı kumaş, suni veya hakiki deri olarak istenilen renge üretim yapılabilmektedir. Krom sabit kol, krom yıldız ayak ve ayarlı mekanizma ile üretilmektedir.

 
Alia Yönetici Koltugu | Teklif Listesine Ekle

Sırt ve oturma kısmı kumaş, file, suni veya hakiki deri olarak istenilen renge üretim yapılabilmektedir. Krom sabit kol, krom yıldız ayak ve senkron mekanizma ile üretilmektedir.

Relax Yönetici Koltuğu | Teklif Listesine Ekle

Sırt kısmı file oturma kısmı kumaş, suni veya hakiki deri olarak istenilen renge üretim yapılabilmektedir. Krom ayarlı kol, krom yıldız ayak ve ayarlı mekanizma ile üretilmektedir.

File Yönetici Koltuğu | Teklif Listesine Ekle

Sabit başlıklı fileli ayarlı mekanizmalı yönetici koltuğu

 
 

SOSYAL MEDYA

Facebook
Twitter
Google

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Headoffice & Show Room
Kagithane Cad. No:23
Çağlayan - Istanbul
T: +90 212 295 48 97

E-HABER ÜYELİĞİ

Ekle    Çıkart
Copyright © Yıldız Ofis Büro Mobilyaları & Office Furniture