anasayfa ürünler projeler hakkımızda haberler iletişim

Misafir Koltukları Toplam (5) adet ürün bulundu

Yıldız Ofis Mobilyası'nın üretmiş olduğu misafir koltukları ürünlerini incelemektesiniz. En kaliteli ve en modern tasarımlarla misafir koltukları ürünlerimizi siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktan gurur duyarız. Modern ve çağdaş misafir koltukları ve misafir koltukları mobilyaları istiyorsanız eğer, mutlaka ürünlerimizi inceleyiniz. Size uygun ürünü bulduktan sonra hızlıca bizden teklif isteyebilirsiniz.

Toro U Ayaklı Misafir Koltuğu | Teklif Listesine Ekle

İthal avrupa menşeili makam koltuğu toronun sırt ve oturma kısımları kumaş, suni veya hakiki deri kaplama yapılabilmektedir. Ahşap kısmı mobilyanıza uyumlu ceviz renginde veya düz renk olarak siyah ve beyaz alternatifleriyle sipariş verilebilmektedir.

Toro Miafir Koltuğu | Teklif Listesine Ekle

İthal avrupa menşeili makam koltuğu toronun sırt ve oturma kısımları kumaş, suni veya hakiki deri kaplama yapılabilmektedir. Ahşap kısmı mobilyanıza uyumlu ceviz renginde veya düz renk olarak siyah ve beyaz alternatifleriyle sipariş verilebilmektedir. Yüksek ergonomisiyle rahatlık sağlarken özel tasarım mekanizmaları sayesinde koltuğunuzu istediğiniz pozisyonda kullanabiliyorsunuz. Yıldız ayaklı misafir koltuğunun pingo ayakları tekerlek ile değiştirilip çalışma veya toplantı koltuğu olarak kullanabilmektedir.

Alia Yıldız Ayaklı Misafir Koltugu | Teklif Listesine Ekle

Sırt ve oturma kısmı kumaş, suni veya hakiki deri olarak istenilen renge üretim yapılabilmektedir. Krom sabit kol, krom yıldız ayak ve ayarlı mekanizma ile üretilmektedir.

 
Nano Misafir Koltuğu - 1 | Teklif Listesine Ekle

YO BRN NAN 2

Nano Misafir Koltuğu - 2 | Teklif Listesine Ekle

YO BRN NAN 3

 

SOSYAL MEDYA

Facebook
Twitter
Google

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Headoffice & Show Room
Kagithane Cad. No:23
Çağlayan - Istanbul
T: +90 212 295 48 97

E-HABER ÜYELİĞİ

Ekle    Çıkart
Copyright © Yıldız Ofis Büro Mobilyaları & Office Furniture