anasayfa ürünler projeler hakkımızda haberler iletişim

PROJELERiMiZ

Yıldız Ofis olarak uygulamış olduğumuz ofis mobilya projelerimizi aşağıda görebilirsiniz.

Sibirya Otel

Rusya Sibirya bölgesinde bulunan otel 300 yataklı olarak 2008 yılında yapılmıştır.

Form Düğme

2000m2 olan idari bölümde; çalışma ofisleri, showroom, toplantı odaları, yönetici odaları ile tüm hareketli ve sabit ofis mobilya işlerinin ihalesi Yıldız Ofis tarafından yapılmıştır.

Özel Medikar Hastanesi

Karabük' te bulunan ve 25.000 m2 kapalı alana sahip olan hastanenin tüm sabit ve harekeli mobilya imalatı Yıldız Ofis tarafından yapılmıştır. Proje içeriğinde duvar ve tavan ahşap giydirmeleri, bankolar, laboratuvar ve wc dolapları, personel, yönetici, toplantı ve seminer odaları vb. gibi bölümler bulunmaktadır.

BC Yapı

Skyport Residence bulunan 500 m2lik yönetim ofisinin tüm sabit ve harekteli mobilyaları Yıldız Ofis tarafından üretilmiştir. Proje içeriğinde yönetici ve ara yönetici odaları, personel odaları, toplantı odaları ve sabit mobilya işleri yapılmıştır.

Hammer Jack

Pelsan Aydınlatma

Proje 1.500 m2'lik bir alanda, 80 kişilik çalışma ofisi, toplantı salonları ve yönetici ofislerinden oluşmaktadır. Projede kullanılan tüm hareketli ve sabit mobilyalarda Yıldız Ofis tercih edilmiştir.

Decksocar

2000 m2 olan idari bölümde; çalışma ofisleri, showroom, toplantı odaları, yönetici odaları ile tüm hareketli ve sabit ofis mobilya işleri Yıldız Ofis tarafından yapılmıştır.

Enprode

Ser Plaza' da bulunan 1200 m2' lik alanda ve 80 kişilik ekibin çalıştığı projeyi 2011 yılı sonunda tamamlandık. Proje içeriğinde yönetici odaları, toplantı odaları. seminer salonları, açık ofisler ve yemekhane ürünleri kullanılmıştır.

Smartsoft

Yazılım sektöründe faaliyet gösteren smartsoft firmasının İTÜ Teknokent Arı3' teki 1.000 m2' lik ofis projesini 2012 yılında teslim ettik. Proje kapsamında yönetici odaları, toplantı odaları, ara yönetici odaları, açık ofisler, kafeterya ve resepsiyon alanlarındaki tüm sabit ve hareketli mobilyalar imal edilmiştir.

İmpo

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren İmpo' nun kuyumcukent' te bulunan 300 m2lik yönetim ofisinin tüm sabit ve harekteli mobilyaları Yıldız Ofis tarafından üretilmiştir. Proje içeriğinde yönetici ve ara yönetici odaları, açık ofisler, toplantı odaları ve sabit mobilya işleri yapılmıştır.

Tırsan

150 kişilik açık ofis çalışma bölümleri, yönetici odaları ve genel müdürlük katı yenilenmiştir. Tüm hareketli ve sabit ofis mobilya işlerinde Yıldız Ofis tercih edilmiştir.

Emsey Hospital

İstanbul' da bulunan ve 25.000 m2 kapalı alana sahip olan hastanenin bankolar ve hasta odaları sabit mobilya imalatı Yıldız Ofis tarafından yapılmıştır.

İTÜ öğretim görevlileri lokali

İTÜ öğretim görevlileri lokali 2010 yılı sonunda projesi tamamlanmış olup tüm sabit ve hareketli mobilyalar Yıldız Ofis' ten tercih edilmiştir.

Termal Otel

Rusya Sibirya bölgesinde yapılan 80 yataklı termal otel projesi 2007 yılında tamamlanmıştır.

Koç Üniversitesi Sağlık Birimleri Kampüsü

İstanbul Davutpaşa' da 2 etap halinde planlanan KUSBK projesinin ilk etabının 100.000 m2' nin üzerinde bulunan alanlarındaki tüm sabit mobilya imalatı Yıldız Ofis tarafından imal edilip teslimatı gerçekleştirilmiştir.

Anadolu Kimya

FHn Eğitim Akademisi

Azerbeycan Cumhuriyeti FHN bakanlığının yaptırmış olduğu eğitim akademisinin tüm sabit ve hareketli mobilyalarında çözüm ortağı olarak Yıldız Ofis tercih edilmiştir. Proje toplam alanı 30.000 m2 dir. Proje kapsamında 500 kişi kapasiteli özel tasarım doğal ahşap kaplamalı konferans salonu, 112 kişi kapasiteli özel tasarım doğal ahşap kaplamalı toplantı salonu, 80 kişi kapasiteli özel tasarım doğal ahşap kaplamalı kütüphane, 1.000 kişi kapasateli 40 adet derslik masa ve koltukları, yönetici, çalışma ve toplantı ofisleri, bekleme alanları kanepe ve sehpa, arşiv dolap sistemleri, özel tasarım duvar kaplamaları imalatı gerçekleştirilmiştir.

Esbau

ESBAU Yapı Sistemleri projesinde kullanılan tüm hareketli ve sabit mobilya uygulamalarında Yıldız Ofis ürünleri tercih edilmiştir.

SOSYAL MEDYA

Facebook
Twitter
Google

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Headoffice & Show Room
Kagithane Cad. No:23
Çağlayan - Istanbul
T: +90 212 295 48 97

E-HABER ÜYELİĞİ

Ekle    Çıkart
Copyright © Yıldız Ofis Büro Mobilyaları & Office Furniture