anasayfa ürünler projeler hakkımızda haberler iletişim

HABERLER

Metro İnşaat' ın Çözüm Ortağı Yıldız Ofis.11.06.2014

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Metro İnşaat yeni yönetim ofisi için ihtiyaç duyduğu ofis mobilyalarını Yıldız Ofis ürünlerinden tercih etmiştir. Proje kapsamında novus ve whiteness makam takımı, yönetici koltuk ve kanepeleri kullanılmıştır.

TESEV' in Tercihi Yıldız Ofis.22.07.2014

TESEV' in istanbuldaki yeni ofisinin ofis mobilya ihtiyaçları için Yıldız Ofis ürünleri tercih edilmiştir. Proje kapsamında solution çalışma masaları, dolap ve keson sistemleri kullanılmıştır.

Ted Batman Kolejinin Tercihi Yıldız Ofis.22.07.2014

Ted Batman Kolejinin kanepe bekleme grubundaki çözüm ortağı Yıldız Ofis oldu. Proje kapsamında ress, onda, cara, knot, versis, pera ve pinto kanepe grubu ile loca bekleme koltuğu ve moda puf kullanılmıştır.

Topçuoğlu Gıda' nın Tercihi Yıldız Ofis.04.06.2014

Gıda sektöründe faaliyet gösteren Topçuoğlu firması yönetim binası ofis mobilya ihtiyaçlarını Yıldız Ofis ürünlerinden tercih etmiştir. Proje kapsamında complex makam takımı, complex toplantı masası, özel tasarım tv ünitesi-kapı-radyatör-duvar kapaması, fileplus yönetici ve çalışma koltuğu, salsa kanepe, solution toplantı masası, paloma şef ve misafir koltukları tercih edilmiştir.

Başdan İnşaat' ın Tercihi Yıldız Ofis.04.06.2014

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Başdan İnşaat yeni ofisi için mobilya tercihlerini Yıldız Ofis ürün portföyünden gerçekleştirmiştir. Proje kapsamında complex makam masası, yıldız toplantı masası, solution etajerli çalışma masaları, fileplus yönetici ve misafir koltuğu, relax toplantı koltuğu, fit yönetici ve misafir koltukları kullanılmıştır.

Lam Plastiğin Çözüm Ortağı Olduk!27.05.2014

İnşaat sektörü için plastik kalıp üretimi yapan Lam Plastik Dersan koop.ta bulunan yeni ofisi için ofis mobilya tercihini Yıldız Ofis' in ürünlerinden yapmıştır. Proje kapsamında complex ve whiteness yönetici masası, diagonal yönetici masası, whiteness toplantı masası, özel tasarım banko, fileplus yönetici koltuğu, modüs çalışma koltuğu, onda, salsa ve busines kanepe takımları kullanılmıştır.

Intelligent Design' ında Çözüm Ortağı Olduk!07.05.2014

Mimari tasarım ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren intelligent desing yeni projesindeki çözüm ortağı yıldız ofis oldu. Proje kapsamında complex yönetici masası, solution çalışma, ara yönetici ve toplantı masaları, dosya dolapları, özel tasarım dolap ve tv üniteleri, soyunma dolapları ile çalışma koltuk ve kanepeleri kullanılmıştır.

Tamöz İnşaat' ın Yönetim Ofis Mobilyaları Yıldız Ofis' ten.07.04.2014

Grup şirketi olan Tamöz İnşaat Türkmenistan' daki yönetim ofisi için ofis mobilya tercihini Yıldız Ofis' ten yaptı. Proje kapsamından complex makam takımı, complex toplantı masası, özel tasarım duvar kapaması, tv ünitesi, dresuar ve dosya dolabı ile toro yönetici, file plus bekleme ve file plus çalışma koltuğu, chesterfield kanepe takımı kullanılmıştır.

Sanko Holding' in Tercihi Yıldız Ofis.07.04.2014

11 ayrı sektörde faaliyet gösteren Sanko Holding beşiktaş ofisinin ofis mobilya ihtiyaçları için tercihini Yıldız Ofis ürünlerinde ngerçekleştirmiştir. Proje kapsamında ceo ve diagonal yönetici masaları, dosya dolapları, file plus yönetici koltuğu, relax yönetici ve misafir koltuğu, demo misafir koltuğu ile mira tekli kanepe kullanılmıştır.

Prizma Petrol' ün Tercihi Yıldız Ofis.07.04.2014

Akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Prizma Petrol yenilenen ofisnin mobilya ihtiyaçlarını Yıldız Ofis ürünlerinden tercih etmiştir. Proje kapsamında complex makam takımı, özel tasarım duvar kaplaması ve tv ünitesi, solution çalışma masaları, ebony toplantı masası, kuğu yönetici koltuğu, qubic çalışma koltuğu, modüs çalışma koltuğu ve enna 3' lu kanepe kullanılmıştır.

Yeşil İnşaat' ta Yıldız Ofis' te Karar Kıldı.01.03.2014

Konut sektöründe faaliyet gösteren Yeşil İnşaat firmasının gaziosmanpaşa bölgesinde gerçekleştirilecek olan kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa ettiği satış ofisinin ofis mobilyası kapsamındaki çözüm ortağı Yıldız Ofis oldu. Proje kapsamında özel tasarım yönetici ve satış temsilcisi masaları, dosya dolapları ve banko imalatı gerçekleştirilmetedir.

Pacific Petrol Tercihi Yıldız Ofis!26.02.2014

Enerji sektöründe faaliyet gösteren Pacific Petrol yönetici odası ofis mobilyaları tercihini Yıldız Ofis' ten yaptı. Proje kapsamında whiteness yönetici takımı, toplantı masası, file plus yönetici ve toplantı koltuğu ile mona tekli ve ikili kanepe kullanılmıştır.

Honeywell' in Çözüm Ortağı Yıldız Ofis!26.02.2014

Uluslararası ölçekte faaliyet gösteren Honeywell firmasının istanbul iletişim merkezinin ofis mobilyaları Yıldız Ofis tarafından üretilmiştir. Firma için özel tasarım ofis mobilyaları kullanılmıştır.

Koç Üniversitesi' nin Sabit Mobilya Çözüm Ortağı Yıldız Ofis!08.01.2014

İnşaatı cevizlibağ da etmekte olan Koç Üniversitesi Sağlık Birimleri Kampüsünün 4 katının tüm sabit moilyaları Yıldız Ofis tarafından üretilmektedir. Toplamda 55.000 m2' lik çalışma alanındaki tüm sabit mobilya imalatı firmamızın sorumluluğu altındadır. Proje kapsamında hemşire ve hasta kayıt bankoları, giriş lobi bankosu, akrilik tezgahlı dolap ve müdahale üniteleri, özel tasarım çalışma masaları, bekleme tv üniteleri ve tezgahlarının üretimi gerçekleştirilmektedir.

Chipita Gıda' nın Ofis Mobilya Çözüm Ortağı Yıldız Ofis!08.01.2014

Chipita Gıda yönetim ofisi için ofis mobilya tercihini Yıldız Ofis' ten yapmıştır. Proje kapsamında diagonal etajerli çalışma masaları, whiteness toplatı masası, standart dolap ve keson sistemleri, file müdür, çalışma ve bekleme kotukları kullanılmıştır.

Total'in Ofis Mobilya Çözüm Ortağı Yıldız Ofis!08.01.2014

Uluslararası bilinirliliğe sahip olan Total firması Irak yönetim ofisi için mobilya tercihini Yıldız Ofis' ten yapmıştır. Proje kapsamında whiteness yönetici takımları, shift personel grup masaları, standart dolap ve keson sistemleri, fileplus yönetici ve çalışma koltukları kullanılmıştır.

FHN Akademi Profesyonel Fotoğraf Çekimleri Sitemize Eklenmiştir.12.12.2013

FHN akademisinin proje sonrası profesyonel fotoğraf çekimleri projeler bölümümüze eklenmiştir.

Paker Mimarlığın Çözüm Ortağı Yıldız Ofis.12.12.2013

Paker Mimarlık Esem Spor' un kavacık yönetim ofisi için ofis mobilya çözüm ortağı olarak Yıldız Ofis' i tercih etmiştir. Toplam proje alanı tek kat üzerinden 900 m2' dir. Proje kapsamında solution workstation, nano sehpa, solution etajerli çalışma masaları, diagonal ara yönetici takımı, file çalışma koltuğu, fileplus yönetici koltuğu, nano misafir koltuğu ve vera misafir koltuğu kullanılmıştır.

Tur Assist' in Çözüm Ortağı Yıldız Ofis.12.12.2013

Sektöründe lider kuruluşlardan olan Tur Assist firması ofis mobilya çözüm ortağı olak Yıldız Ofis' i tercih etti. Firma çeşitli ihtiyaçları doğrultusunda şişli de bulunan yönetim ofisinde kullanılmak üzere diagonal yönetici takımları, nano bekleme koltuğu, nano sehpa, enna kanepe, loca özel tasarım kanepe, özel tasarım lobi sehpası, özel tasarım ödül dolabı siparişi vermiştir.

Dağdelen Su Ofis Mobilya Tercihini Yıldız Ofis' ten Yaptı16.09.2013

Doğal mineralli su sektöründe hizmet veren Dağdelen Su firması avcılarda inşaatını tamamlamış olduğu 1.100 m2 kapalı alan sahip olan depo merkezinin sabit ve hareketli tüm mobilya gereksinimlerini Yıldız Ofis' ten tercih etmiştir. Proje kapsamında yönetici odaları, ara yönetici odaları, personel odaları, toplantı odaları, giriş resepsiyon ve yemekhane masa ve koltukları kullanılmıştır.

FHN Eğitim Akademisinin Tüm Sabit ve Hareketli Mobilyaları Yıldız Ofis' ten...31.08.2013

Azerbeycan FHN bakanlığınca yaptırılan eğitim akademisindeki tüm sabit ve hareketli mobilyalar Yıldız Ofis tarafından üretilmiştir. Proje kapsamında 500 kişilik vip konferans salonu, 110 kişilik vip toplantı salonu, 70 kişilik kütüphane, bekleme alanları ve tüm sınıf mobilyaları Yıldız Ofis' ten tercih edilmiştir.

Kardemir Yeni İdari Ofis Mobilyalarını Yıldız Ofis' ten Tercih Etti.29.08.2013

Türk sanayisinin öncü kuruluşlarından olan Kardemir A.Ş. başlattıkları idari ofis yenileme projesi kapsamındaki ofis mobilyalarını Yıldız Ofis ürünlerinden tercih etti. Proje kapsamında Complex ve novus yönetici takımları, toplantı masaları, özel tasarım dolaplar, sedna yönetici ve toplantı koltukları ile linea çalışma koltukları kullanılmıştır. 

Hammer Jack İdari Ofis Profesyonel Fotoğraf Çekimleri Sitemize Eklenmiştir.28.08.2013

Mimarlık hizmetleri Art Yapı Merkezi tarafından gerçekleştirilen Hammer Jack firmasının yaklaşık 700 m2 lik idari ofis mobilya tefrişatının profesyonel fotoğraf çekimleri projeler kısmımıza eklenmiştir.

Ferrero Çikolataları' da Yıldız Ofis'i Tercih Etti.28.08.2013

Çikolata sektöründe ulaslararası bilinirliliğe sahip olan Ferrero çikolata ofis mobilya çözüm ortağı olarak Yıldız Ofis' i tercih etti.

Kontek İnşaat' ın Tercihi Yıldız Ofis.27.08.2013

İnşaat sektöründe uluslararası ölçekte hizmet veren Kontek inşaat rusya ofisi sabit mobilya üretimlerindeki çözüm ortağı Yıldız Ofis oldu.

Menza Tekstil' in Çözüm Ortağı Yıldız Ofis oldu.27.08.2013

Art Yapı Merkezi mimari hizmetlerini gerçekleştirdiği Menza Tekstil Rusya showroom imalatında mobilya çözüm ortağı olarak bir kez daha Yıldız Ofisi tercih etti.

Projeler Kısmına Anadolu Kimya Profesyonel Fotoğraf Çekimlerimiz Eklenmiştir.11.06.2013

Art Yapı Merkezi yönetiminde 2012 yılı sonunda tamamlanmıştır.

Yazı Reklam Ofis Mobilya Tercihini Yıldız Ofis' ten Yaptı.06.06.2013

Reklam sektöründe faaliyet gösteren Yazı Reklam firması yönetici ofis mobilyalarını Yıldız Ofis ürün gruplarından tercih etti. Proje kapsamında complex yönetici takımı, whiteness yönetici takımı, complex toplantı masası ve özel tasarım tv üniteleri kullanılmıştır.

Lal Ticaret' inde Tercihi Yıldız Ofis.22.05.2013

Dış ticaret firması olan Lal ticaret ofis mobilya tercihini Yıldız Ofis ürünlerinden yaptı. Proje kapsamında feel grup çalışma masaları, fırat çalışma koltukları, hareketli keson ve klasör dolapları kullanılmıştır.

Kepez Belediye Başkan Odası Yıldız Ofis' ten!22.05.2013

Çanakkale ilimizin Kepez Belediyesi Başkan Odasının ofis mobilyaları Yıldız Ofis ürünlerinden seçilmiştir. Proje kapsamında complex makam takımı, complex toplantı masası, özel tasarım tv ünitesi ve sehpa, enna ikili ve tekli kanepeler kullanılmıştır.

Smartsoft Proje Görselleri Arşivimize Eklenmiştir.07.05.2013

2012 yılında teslim ettiğimiz smartsoft firmasının İtü teknokent arı 3 teki ofisinden çektiğimiz görseller sitemizin projeler kısmına eklenmiştir.

Proses Mimarlık' ta Çözüm Ortağı Olarak Yıldız Ofis' i Seçti.15.05.2013

Mimari proje ve uygulama alanlarında hizmet veren Proses Mimarlık 700 konutluk Essenora projesinin satış ofisi mobilya tefrişatı için Yıldız Ofis' i tercih etti. 2 katlı ve 600 m2 olarak planlanan projenin tüm sabit ve hareketli mobilyaları Yıldız Ofis tarafından üretilmektedir. Proje kapsamında mobilya tefrişi olarak whiteness yönetici takımları, whiteness toplantı masası, solution personel masaları, özel tasarım satış temsilci masaları, özel tasarım giriş ve bar bankoları, fine ara yönetici masaları, dergilikli sehpa, nano sehpa, ahşap duvar kaplamaları ve kolon kaplamaları imalatları yapılmaktadır. Oturma tefrişatında mona, onda ve enna kanepe takımları, nano çalışma ve bekleme koltukları, vera sandalye, file plus yönetici koltuğu, relax toplantı koltuğu, paloma çalışma ve bekleme koltuğu kullanılmıştır.

Dky Otomotiv' inde Tercihi Yıldız Ofis...02.05.2013

Dumankaya inşaatın yan kuruluşu olan Dky otomotiv yönetici odaları için ofis mobilyası tercihini Yıldız Ofis ürünlerinden yaptı. Proje kapsamında novus yönetici takımları, fileplus yönetici koltukları, silvia toplantı koltukları, zengibar kanepe takımı, özel tasarım tv ünitesi ve yerine özel tasarlanmış sabit mobilyalar kullanılmıştır.

Dabcovich' de Tercihini Yıldız Ofis Ürünlerinden yaptı...02.05.2013

Uluslararası deniz acentalığı sektöründe hizmet veren Dabcovich firması yeni ofisi için mobilya tercihini Yıldız Ofis ürünlerinden yaptı. Proje kapsamında whiteness yönetici takımı, ebony ara yönetici takımı, fileplus yönetici ve misafir koltukları kullanılmıştır.

Medilife Sağlık Grubu Bekleme Gruplarını Yıldız Ofis' ten Tercih Etti.23.04.2013

Sağlık sektöründe hizmet veren Medilife sağlık grubu beylikdüzü bölgesinde yeni açacağı diş polikliniği için bekleme grubu ürünlerini Yıldız Ofis ürünlerinden seçti. Proje kapsamında Onda kenepeler ve sehpalar kullanılmıştır.

Bemes Yapı İnşaat Ofis Mobilya Tercihini Yıldız Ofis' ten yaptı...23.04.2013

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Bemes yapı inşaat yeni ofisinde kullanılacak mobilyaları Yıldız Ofis ürünlerinden tercih etti. Proje kapsamında solution grup masalar kullanılmıştır.

Kilim Group' ta Yeni Ofisi İçin Yıldız Ofis Ürünlerini Seçti23.04.2013

Tekstil sektöründe hizmet veren Kilim Group firması yeni ofisi için mobilya tercihini Yıldız Ofis ürünlerinden yaptı. Proje kapsamında Diagonal ara yönetici takımı, Solution grup masaları, Solution ara yönetici masası, Relax ve Paloma müdür koltukları kullanılmıştır.

Dumankaya' nın da tercihi Yıldız Ofis.10.04.2013

İnşaat sektörünün yükselen yıldızı Dumankaya yeni yönetici ofisleri için Yıldız Ofis ürünlerini tercih etti. Proje kapsamında diagonal ara yönetici takımları(2012 versiyon), toplantı masaları, file yönetici koltukları, file misafir koltukları ve file toplantı koltukları kullanılmıştır.

Profesyonel Kablo Geçiş Sistemleriyle Hizmet Kalitemizi Bir Adım Öte Taşıdık...30.03.2013

Gün geçtikçe yaşamımızın daha büyük kısmını kapsayan çalışma hayatında profesyonel çözümlere duyulan ihtiyaç da daha belirgin hissediliyor. Özellikle yeni ofis düzenlerinde kablolama sistemleri kurum ve kuruluşların karşısına büyük bir sorun olarak çıkmaktadır. Biz 20 yılı aşan tecrübemizle geliştirmiş olduğumuz ofis mobilya tasarımlarında kablolama sistemlerinin entegrasyonu hem görsel hem de işlevsel olarak ürün gamımızın içine dahil ettik. Sunmuş olduğumuz profesyonel çözümlerle artık ürünlerimizde kabloloma derdini ortadan kaldırıyoruz. Detaylı bilgi için showroomumuzu ziyaret edebilir veya yetkili satış danışmanlarımızdan konu hakkında bilgi talep ediniz.

Hareketli ve Sabit Mobilya Projelerinizde Çözüm Ortağınız Olmaya Talibiz...29.03.2013

Güçlü satış ve proje ekibimizle ofis, hastane, otel vb. gibi projelerinizde sabit ve hareketli mobilya çözüm ortağınız olmaya 20 yıllık deneyimimizle talibiz. Ücretsiz keşif, 2 boyutlu teknik proje ve yerleşimleriniz ile 3 boyutlu görsel tasarım hizmetlerimiz ile daima güçlü, dinamik, dakik ve güvenilir çözüm ortağınız olmaya hazırız. Üst sekmede yer alan projeler kısmından bazı referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Diyalog Danışmanlığın 2.Kez Çözüm Ortağı Olduk...26.03.2013

Mali müşavirlik, muhasebe, hukuk danışmanlığı vb gibi sektörlerde hizmet veren diyalog Danışmanlık firması yeni ofisi için ofis mobilya çözüm ortağı olarak Yıldız Ofis' i seçti. Leventte bulunan yeni ofisi için diagonal ara yönetici takımı, enna kanepe, leo yönetici koltuğu, leda sandalye, diagonal toplantı masası, solution b work groups, single çalışma koltuğu ve özel tasarım banko, radyatör kapama ve tv ünitesi kullanılmıştır.

Hoerbiger 2.kez Yıldız Ofis' i Tercih Etti...21.03.2013

Hoerbiger firması yeni ofisi için mobilya tercihini Yıldız Ofis' ten yaptı. Proje kapsamında diagonal ara yönetici takımı ve özel tasarım ürünler kullanılmıştır.

Koloğlu Grup Ofis Mobilya Tercihini Yıldız Ofis' ten Yaptı...09.03.2013

Bir çok sektörde faaliyetlerine devam eden Koloğlu Grup tekstilkentte bulunan yönetim ofisi için mobilya tercihini Yıldız Ofis ürün gruplarından yaptı. Proje kapsamında young etajerli personel masaları, blanco çalışma koltukları ve özel tasarım banko kullanılmıştır.

Avcı Mimarlık Mane Aroma Projesindeki Çözüm Ortağı Yıldız Ofis.06.03.2013

Mimari hizmet veren Avcı Mimarlık Mane Aroma firmasa ait yönetim ofisi projesindeki ofis mobilyaları çözüm ortağı olarak Yıldız Ofis' i seçti. Proje kapsamında ebony yönetici ve personel masaları, koltukları ve arşivleme sistemleri kullanılmıştır.

Dno Kuzey Irak Yönetim Ofisi İçin Yıldız Ofis' i Tercih Etti.06.03.2013

Dno firması kuzey ıraktaki 2 katlı 1.500 m2' lik yönetim ofisindeki mobilyalarını Yıldız Ofis ürünlerinden tercih etti. Proje kapsamında whiteness etajerli ve etajersiz yönetici masaları - file yönetici, toplantı ve misafir koltukları - whiteness toplantı masaları - özel tasarım toplantı masaları - shift personel masa grupları - özel tasarım sekreterya bankoları - ahşap ve metal dosya dolapları ve bekleme koltukları kullanılmıştır.

Bağcılar Belediyesi Fen İşleri Makam Odası Yıldız Ofis' ten...06.03.2013

Bağcılar belediyesi fen işleri müdürlüğü ofis mobilyaları tercihini Yıldız Ofis ürünlerinden yaptı. Proje kapsamında complex  makam masası, dolabı, sehpası, toplantı masası ve file plus yönetici koltuğu ile mona kanepeler kullanılmıştır.

Çetin Metal Makam Odasında Yıldız Ofis Ürünleri Tercih Edilmiştir.05.03.2013

Metal sac sektöründe faaliyet gösteren Çetin Metal firmasının yeni fabrikasının makam odasında özel tasarım Yıldız Ofis ürünleri tercih edildi. Proje kapsamında whiteness yönetici masası, özel tasarım sehpalar, yerine göre özel üretilen radyator kapama ve tv üniteleri kullanılmıştır.

Tübitak Başkan Odası Yıldız Ofis Mobilyalarından Tercih Edildi.05.03.2013

Türkiye' nin saygın kurumlarından Tübitak' ın başkan odasında kullanılacak olan yeni makam takımı için Yıldız Ofis Mobilyaları ürünleri tercih edildi. Proje kapsamında novus makam takımı, toplantı masası, makam koltuğu ve kanepeleri kullanılmıştır.

Outlet Ürünlerimiz Çok Yakında!...26.02.2013

Çok yakında!...Ürün portföyümüzdeki ürünleri çok özel fiyatlarla yakında sitemizden takip edebilirsiniz...

Trio Lighting Flat Ofisteki Showroomundaki Ofis Mobilyaları Tercihini Yıldız Ofis' ten Yaptı...26.02.2013

Aydınlatma sektöründe proje ve taahhüt işleri yapan Trio Lighting firmasının Eyüp Flat Ofis' te bulunan showroomdaki sabit ve hareketli mobilyalardaki tercihini Yıldız Ofis ürünlerinden yaptı. Proje kapsamında yönetici, personel ve toplantı odaları, sekreterya ve yerine göre tasarlanıp üretilen mobilyalar kullanılmıştır.

Smartsoft Arı 3 Teknokentteki Yeni Ofisinde Bir Kez Daha Yıldız Ofis Ürünlerini Tercih Etti.22.11.2012

Ağırlıklı finans yazılım sektöründe hizmet veren Smartsoft firması kozyatağı va ataşehir ofislerinden sonra Arı 3 teknokentte bulunan yeni ofisleri için ürün tercihini bir kez daha Yıldız Ofis' ten yaptı.

Kar Grup Yönetim Binasının Mobilya Tefrişini Yıldız Ofis Yaptı.22.11.2012

Kuzey Irak' ta petrol sektöründe faaliyet gösteren Kar Grup firmasının yönetim binasının tüm sabit ve hareketli mobilya ürünlerinin tefrişini Yıldız Ofis gerçekleştirdi. Yönetim binası 2 kat üzerinden toplam 1300 metrekaredir. Proje kapsamında yönetici ve personel mobilyaları ile koltukları, kanepeler, ahşap duvar ve tavan kaplamaları, bankolar ve toplantı masaları Yıldız Ofis tarafından üretilip yerine teslim edilmiştir.

Art Yapı Merkezi' nin Mobilya Çözüm Ortağı Bir Kez Daha Yıldız Ofis Oldu22.11.2012

Art Yapı Merkezi mimari proje ve uygulama alanında hizmet vermektedir. Firmanın son olarak yapmış olduğu Anadolu Kimya mimari proje ve uygulamasındaki tüm hareketli ve sabit mobilyadaki çözüm ortağı bir kez daha Yıldız Ofs oldu. 3 kattan oluşan ve 2000 metrekare alana sahip olan Anadolu Kimya yönetim binasındaki yönetici ve ara yönetici ofisleri, personel ofisleri, toplantı odaları ve giriş lobi bekleme alanlarında bulunan tüm sabit ve hareketli mobilyaların üretimine başlanmıştır.

Usak Belediye Başkanının Ofisinde Yıldız Ofis Ürünleri Tercih Edildi.22.11.2012

Usak belediyesi makam ofisinde Yıldız ofis ürün grubundan Complex makam ve toplantı masa takımı, fonksiyonel raflı ozel dolap, sedna yönetici koltuğu, tara kanepeler ile giriş bekleme kısmında loca kenepe ve dergilikli sehpa kullanılmıştır.

Şengüllerin de tercihi Yıldız Ofis oldu.22.10.2012

Telekominikasyon sektörünün başarılı firmalarından Şengüller yeni ofisinde kullanacağı yönetici ve ara yönetici ofis mobilyalarındaki tercihi Yıldız Ofis' in ürün gruplarından oldu.

Nettur' da Yıldız Ofis' in ürünlerini seçti!15.10.2012

Seyahat sektörünün yeni firması Nettur ofis mobilyalarındaki tercihini Yıldız Ofis' ten yaptı. Proje içeriğinde yonetici, personel ofis mobilya ve koltukları kullanılmıştır.

Tümray Plastiğin Yönetici Odaları Yıldız Ofis' ten.12.10.2012

Pvc perde rayları ve aksesuarları üretimi yapmakta olan Tümray plastik yeni fabrikasındaki yönetici odalarındaki ofis mobilya tercihlerini Yıldız Ofis' in Complex ürün grubundan yaptı.

Nm Mimarlık Tercihini Yıldıs Ofis' ten yaptı.21.09.2012

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı' nın gayrettepede bulunan ofisinin dekorasyon işlerini yapan NM Mimarlık ofis mobilyalarındaki çözüm ortağı Yıldız Ofis oldu. Proje kapsamında yönetici ve personel mobilyalarıyla beraber oturma gruplarıda teslim edilmiştir.

İmcd' nin tercihi yine Yıldız Ofis21.09.2012

Uluslararası düzeyde kimya, gıda ve pazarlama sektöründe faaliyet gösteren İmcd firması 2011 yılında kavacıkta bulunan yönetim ofisinin 1.Etap işleri teslim edilmişti. Sektöründe hızlı bir şekilde büyüyen İmcd aynı yerde faaliyete soktuğu yönetim ofisinde kullanacağı yönetici, ara yönetici ve personel mobilyalarındaki tercihi 2.kez Yıldız Ofis oldu.

Bossa Yönetim Kurulu Başkan Ofisi Yıldız Ofis' ten.21.09.2012

Tekstil sektörünün köklü firmalarından Bossa yönetim kurulu başkan ofisi için Yıldız Ofis' in Novus serisi tercih edildi.

System İnşaat Merkez Ofis Mobilyalarındaki Tercihi Yıldız Ofis Oldu...24.08.2012

İnşaat sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan System İnşaat, İstanbul merkez çalışma ofisinde sabit ve hareketli mobilya tercihini Yıldız Ofis' ten yaptı. Proje içeriğinde giriş sekreterya, personel grupları, ara yönetici odaları, toplantı odaları ve yönetici odalarına sabit ve hareketli ofis mobilyaları üretilip teslimatı geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirilmiştir.

Baku Silkway Projeleri Teslim Edildi.30.07.2012

Azerbeycan Baku' de Silkway havalimanı, halter merkerzi ve itfaiye merkezi projelerinde çözüm ortağı olarak Yıldız Ofis' i tercih etti. Proje içeriğinde yönetici odaları, açık ofisler, toplantı ve seminer odaları, bölücü panel sistemleri uygulanmıştır.

Deniz Yapı' nın tercihi 3.Kez Yıldız Ofis Oldu...23.07.2012

Deniz Yapı Taahhüt Proje firması Maltepe Ofis ve Emsey Hospital projelerinde hareketli ve sabit mobilya tercihlerini 2011 yılı içinde Yıldız Ofis firmasından yana kullanmıştı. Kültür ve sanat organizasyonları yapan Ser Organizasyon firmasının proje taahhüt işlerini yürütmekte olan Deniz Yapı 3.kez sabit ve hareketli mobilya çözüm ortağı olarak Yıldız Ofis' i seçti. Proje içeriğinde yonetici takımları, personel grupları, toplantı odaları, bankolar ve sabit ahşap bölücü paneller kullanılmıştır.

Yenilendik!23.07.2012

20.yıl etkinlikleri kapsamında çağlayan mağazamızın iç ve dış dekorasyonunu yeniledik, fabrika alanımızı 4 katı büyüttük. Yeni showroom dekorasyonumuzu ve yeni ürünlerimizi mağazamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. Çağalayan showroom hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında hafta sonu(cumartesi) 08:00-13:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Enprode' nin Tercihi İkinci Kez Yıldız Ofis!...18.07.2012

Enerji sektöründe mühendislik ve danışmanlık hizmetleri veren Enprode firması büyüme sahfasındaki ilk etap ofis projesinde Yıldız Ofis' in personel ve yönetici gruplarını tercih etmişti. Ser Plazada bulunan 1200 m2 lik çalışma alanlarını 2011 yılı sonunda tamamlamıştık. Bulunduğu sektöründeki başarı ve hizmetleriyle hızlı bir şekilde büyüyen firma yine Ser Plazadaki 2.etap 2200 m2' lik çalışma ofisindeki ürün tercihlerini Yıldız Ofis' ten yana kullandı. İlk etap projemizin fotoğraflarını projelerimiz kısmından inceleyebilirsiniz.

20.yılımızda Hedeflerimizi de Büyüttük!...13.07.2012

1992 yılında kurulmuş olan firmamız 2012 yılı itibariyle 20. yılını kutlamaktadır. 20. yılımızda ilk günkü enerjiyle ve 20 yıllık birikimle hizmet kalitemizi arttırarak yolumuza çoşkulu bir şekilde devam etmekteyiz. 20 yıl boyunca bizleri tercih eden tüm ulusal ve uluslararası firmalara teşekkürü borç biliriz.

Yıldız Ofis Mobilyaları

Yıldız Ofis Yeni Tasarımıyla Yayında!...13.07.2012

Planlama ve tasarım aşamalarına 2012 başında başlanan yeni web arayüzü tasarımımızın oluşumunu yıl ortasında tamamlamış olduk. Yeni tasarımımızda sizler için kolay ulaşılabilir ve anlaşılabilir menüler oluşturmaya çalıştık. Sitenin interaktif yapısını geliştirerek yapmış olduğumuz projelerin başlangıç ve bitim aşamalarını haberler ve projeler kısmından takip edebilmenizi sağlaladık. Yeni yüzümüz ve hizmet anlayışımızla sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Yıldız Ofis Mobilyaları

Addo Furniture05.05.2012

Ofislerin Yıldız'ı ADDO ile parlıyor. Detaylı bilgi için www.addofurniture.com

SOSYAL MEDYA

Facebook
Twitter
Google

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Headoffice & Show Room
Kagithane Cad. No:23
Çağlayan - Istanbul
T: +90 212 295 48 97

E-HABER ÜYELİĞİ

Ekle    Çıkart
Copyright © Yıldız Ofis Büro Mobilyaları & Office Furniture